MOY OTEL ALAÇATI

 • Moy Otel Alaçatı  »  Tesis Bilgileri
 • Konaklama
  :
  Yarım Pansiyon
 • Kapasite
  :
  8 Oda
 • Telefon-1
  :
  (0232) 716 9574
 • Mobil
  :
  (0535) 790 2530
 • Web
  :
  www.moyotelalacati.com
 • Hizmet Dönemi
  :
  12 Ay Hizmetinizde
(905) defa ziyaret edildi.

E-Mail Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya e-mail gönderebilirsiniz.


Yorum Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya yorum gönderebilirsiniz.

  Puan:
           
           

MOY OTEL ALAÇATI

Moy  Otel  ( Dağ  Çileği) ;  Kentin  gerilim  ve  gürültüsünden  kaçmak,  hobilerini  doyasıya  yaşamak  isteyen, özgür  ruhları  bilerek  dizayn  edildi  ve  haziran  2010  ayında   Alaçatı’da  hizmete  girdi.  Kent  merkezinin  gürültü  ve  sıkışıklığından  uzakta  ama  kent  merkezine  sadece  5  dakikalık  yürüyüş  mesafesinde  Moy  Otel...

Evler...  Evler  doğayla  bütünleşmeli,  nefes  almalı... Evler;  taş,  ahşap  olmalı...  Sizin  için  pek  çok  ayrıntıyı  düşündük.  Moy  Otel;  yöresel  Alaçatı  taşı  ve  her  biri  100  yılı  aşkın  tuğla  ve  ahşap  malzeme  ile  country   tarzında   özenle  inşaa  edildi.  Konuklarımız  kendilerini   farklı  duygular  içinde  hissetsin  diye.

Orada  bir  eviniz  var..  Yeni  dostlukları paylaşacağınız,  çeşitli ve doyumsuz Alaçatı lezzetleriyle dolu kahvaltılarınız, içinden hiç çıkmak istemeyeceğiniz  yüzme  havuzunuz,  boş  zamanlarınızı  değerlendirebileceğiniz  briç aktiviteleri,  akşamüstü ikramlarınız, hatta resim atölyemiz  bile  var.  Daha  neler  mi ?  Neler  neler...

Size  eşsiz  bir  beldede,  sımsıcak  bir  ev  ve  konuk  severlik  sunuyoruz...  Tanışmak ve yeni  dostluklar  kurmak  için.  Her  şeyden  önemlisi  kentte  kaybettiğiniz  özgürlükleri  yeniden  kazanmanız  için  sizlere  Moy Otel’imizi sunuyoruz...

Saygılarımızla,

Nüket  &  Ömer  Garipoğlu

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Moy Otel Alaçatı, kent merkezinin gürültü ve sıkışıklığından uzakta, ama kent merkezine sadece 5 dakika yürüyüş mesafesinde... Dağ çileği anlamına gelen ismiyle Moy Otel Alaçatı, dünyaca ünlü sörf merkezine ve plajlara da sadece 2 km mesafede olup, Haziran 2010 tarihinde açılmıştır.

Moy Otel Alaçatı, konukları kendilerini farklı duygular içerisinde hissetsin diye, yöresel Alaçatı taşı ve her biri 100 yılı aşkın ahşap ve tuğla malzeme ile country tarzında özenle inşa edildi.

Doyumsuz Ege kahvaltılarını dostlarınızla paylaşabileceğiniz, tamamıyla organik Ege otları ve sebzeleri toplayabileceğiniz mini bahçeleri, resme ilgi duyan konukları için resim malzemeleri ve şövalyeleri, akşam üstü bisiklet turları, rehber eşliğinde trekking imkanları... Daha neler neler…

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Alaçatı plajı dünyanın sayılı sörf merkezlerinden birisi. En büyük özelliği sahilden yaklaşık 700 metreye kadar, derinliği bir metreyi geçmeyen kum bir sahile sahip olması. Bu sayede yüzme bilmeyenler dahi rüzgar sörfü öğrenebiliyorlar. Moy Otel partnerleri sörf okulları ile sizin bu konudaki taleplerinizi en iyi şekilde karşılayacaktır.

Otelimiz bisiklet parkurundaki bisikletlerle çevre gezintisi yapabilir, Çeşme yarımadasının değişik yerlerinde, doğal güzellikler içerisinde trekking yapabilirsiniz.
Ev sahipleri için briç sporu uzun yıllardır sürdürülen bir hobi olup, bu aktivite otelimizde Moy Briç Etkinligi adı altında devam etmektedir. İsteyen konuklarımıza (üç günden uzun konaklama yapan) ücretsiz briç kursları verilmektedir.

Otelimiz dekorasyonunda kullanılan yağlı boya tabloları konukevi sahibiniz Ömer Garipoğlu’nun kişisel koleksiyonuna ait olup, adı geçen uzun yıllardır sürdürdüğü yağlı boya ve ilginç obje boyama çalışmalarını  Moy Otel mini atölyesinde siz konuklarıyla paylaşmakta, dilerseniz içinizdeki ressamı dışarıya çıkartmada sizlere yardımcı olmaktan büyük zevk duyacaktır.
Bahçemiz ve salonumuzda küçük gruplara, nişan, doğum günü, nikah vs. gibi özel partiler düzenlenmekte.

Konuklarımız, otelimizin hemen yanıbaşında bulunan tenis kortlarında; tenis oynayabilir, arzu ederlerse özel ders alabilirler.

Değerli konuklarımız, Size daha iyi bir hizmet sunabilmemiz icin lütfen rezarvasyon formunda ilgileneceğiniz aktiviteyi bize önceden bildiriniz..

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

ADRES:

Hacı Memiş Mahallesi 2070 Sokak No:29 Alaçatı / Çeşme / İzmir Türkiye


Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu: